Studentská konference

Přednášející: Zuzana Brabcová

Hodnocení: 4 kr., zápočet

Datum výuky: pátku 29. října 2021 od 15.00 do 17.00

Předpoklady:  Pokud se chceš stát lektorem UMK a přednést svůj vlastní příspěvek, pak je nutné, abys dodržel následující pravidla. Téma tvé přednášky může být v podstatě libovolné a je čistě na tobě, jaké si zvolíš. Důležité je, aby tvá přednáška nebyla delší než 15 minut, které máš vyhrazené pro její přednesení. Pokud bys výrazně přetáhnul tento časový limit, budeš chairmanem přerušen klidně v půli slova, byť by bylo sebedůležitější. Další podmínkou pro to, abys mohl na konferenci vystoupit, je včas přihlásit svůj příspěvek. Uzávěrka přihlášek je 28. října. Do té doby je nutné poslat název a krátký popis přednášky na mailovou adresu info@univerzitamk.cz, do předmětu mailu prosím uveď KONFERENCE. Poté, co bude tvůj příspěvek přijat a zařazen do harmonogramu konference, ti automaticky v ISu zapíšeme předmět Studentská konference, abys za prezentaci mohl obdržet kredity. V případě velkého zájmu budou upřednostněny dříve přihlášené příspěvky.

Cíle: Umožnit studentům vyzkoušet si roli lektora a získat zpětnou vazbu od posluchačů s tipy, jak vylepšit svůj projev.

Anotace: V rámci Studentské konference budou předneseny příspěvky studentů, které jsou do konference přihlášeny viz sekce s předpoklady pro absolvování tohoto předmětu. K prezentaci přednášky je k dispozici projektor s počítačem, tabule a křída. Předmět je zakončen zápočtem, který student obdrží bezprostředně po přednesení svého příspěvku.

Líbí se ti předmět? Pověz o něm kamarádům!